Motorola kablosuz kulaklığını Dünya Mobil Kongresi ziyaretçilerine tanıttı

Wireless kulaklıklar son zamanlarda teknoloji severler tarafından büyük ilgi görüyor. Ancak kablosuz, tamamen kablosuz bu Motorola kulaklıklar Barselona Mobil Dünya Kongresi’nin en dikkat çeken ürünlerindendi.

The Verve Ones, diğer kablosuz kulaklıklara kıyasla oldukça sade bir tasarıma ve ekstra özelliklere sahip. Kulaklıkların her birinin üzerinde yer alan buton ile şarkılarınızı durdurup ardından kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Ancak isterseniz akıllı telefonlarınıza indirdiğiniz uygulama ile de bunu gerçekleştirebiliyor, şarkıları seçip sesini yükseltebiliyorsunuz.

İki tip olan kulaklıkların renkli olanı daha sportif amaçla kullanıldığından, su ve terlemeye karşı da dirençli yapıya da sahip. İki kulaklık da 3.5 saat kullanıma uygun ancak şarj ile 12 saate kadar çıkabiliyor.

Kulaklıklar genel olarak bluetooth performansı ile hayal kırıklığı yaratsa da fuarın öne çıkan ürünleri arasında yer aldı.

Ürünün uluslararası satışının Ağustos ayında yapılması bekleniyor. Klasik Verve Ones’ın fiyatının yaklaşık 250 dolar, Verve Ones+ ‘ın ise 300 dolar olması bekleniyor.

Yazar hakkında Tüm iletileri göster

canercan98

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *